Adwokat Wrocław Michał Stawiński

 Profesjonalne usługi prawne

W niektórych sytuacjach pomoc doświadczonego adwokata jest nieoceniona. Kancelaria Adwokacka Adwokata Michała Stawińskiego oferuje rozległe usługi prawne w zakresie kilku dziedzin prawa, aby każdy klient mógł otrzymać gruntowne wsparcie. W sektorze kancelarii świadczących usługi prawne Wrocław stanowi miasto zrzeszające wielu specjalistów, jednak adwokat Michał Stawiński wyróżnia się na ich tle zarówno wszechstronnym wykształceniem, jak i rozległym doświadczeniem.

 

W kancelarii skupiamy się na ocenie konkretnej sytuacji i rekomendujemy rozwiązania najlepsze z punktu widzenia klienta – naszym priorytetem niezmiennie pozostaje sprawne i szybkie rozwiązywanie zgłaszanych problemów. Zajmujemy się m.in. prawem rodzinnym i prawem nieruchomości, a także zagadnieniami absorbującymi przedsiębiorców (prawo podatkowe, prawo spółek, prawo umów). W obszarze oferowanych usług prawnych znajdują się również kwestie związane z ochroną własności intelektualnej.

 

Dlaczego warto skorzystać z usług prawnych?

 

Należy pamiętać, że świadczone przez kancelarię usługi prawne mogą mieć różnorodne formy. Adwokat nie tylko reprezentuje klientów przed sądem, ale także przed organami administracji publicznej, na przykład przed instytucjami nadzoru finansowego. Pomoże więc rozwiązać wszelkie problemy z Urzędem Skarbowym i Zakładem Ubezpieczeń Społecznych. Ponadto w ramach usług prawnych klienci mogą otrzymać fachowe doradztwo np. w związku ze sporządzeniem umów na potrzeby budowanych relacji biznesowych. Wsparcie adwokata polega również na opracowaniu i ocenie dokumentów. Warto więc zgłosić się do kancelarii w każdej problematycznej sytuacji dotyczącej prawidłowego przeprowadzenia formalności. Z kolei podczas rozpraw sądowych adwokat najlepiej zadba o interesy klienta, korzystając z wachlarza dostępnych narzędzi, argumentów i wiedzy. Dzięki doświadczeniu i bieżącej znajomości regulacji prawnych potrafi skutecznie przekonać sąd do swoich racji.

 

Adwokat Michał Stawiński wielokrotnie potwierdził swój profesjonalizm zarówno w trakcie konsultacji, jak i w sądzie, a prowadzona przez niego kancelaria jest jedną z najlepszych we Wrocławiu.

Kancelaria Adwokacka Adwokata Michała Stawińskiego świadczy usługi prawne na rzecz przedsiębiorców i klientów indywidualnych. Praktyka Kancelarii obejmuje takie dziedziny jak prawo podatkowe, prawo własności intelektualnej, prawo spółek, prawo umów, prawo nieruchomości, ochrona dóbr osobistych oraz prawo rodzinne i spadkowe.


Kancelaria oferuje również reprezentację Klientów w postępowaniach sądowych i egzekucyjnych.