Adwokat Wrocław Michał Stawiński

Zasady rozliczeń

 

Kwota honorarium jest każdorazowo ustalana z Klientem, a jego wysokość zależy od takich czynników jak rodzaj sprawy, stopień skomplikowania sprawy, niezbędny nakład pracy i umówiony czas realizacji zlecenia. Świadczenie pomocy prawnej odbywa się na podstawie jednorazowych zleceń lub umów stałej obsługi prawnej na indywidualnie ustalonych warunkach.

 

W przypadku stałej współpracy możliwe jest rozliczenie w formie ryczałtu bądź według stawki godzinowej. Rozliczenie na zasadach ryczałtowych pozwala na zapewnienie stałego dostępu do usług prawnych z jednoczesnym utrzymaniem ich kosztów na stałym poziomie. W niektórych przypadkach ustalana jest również tzw. premia za sukces (success fee). 

 

W uzasadnionych przypadkach istnieje możliwość rozłożenia honorarium na raty.

 

Zwolnienie od kosztów sądowych

 

Strona może domagać się zwolnienia od kosztów sądowych, nawet jeżeli korzysta z pomocy profesjonalnego pełnomocnika. Szczegółowe informacje dostępne są pod linkiem: Zwolnienie od kosztów sądowych

 

 

 

W celu uzyskania pomocy prawnej skontaktuj się: +48 796 230 136

W celu uzyskania pomocy prawnej skontaktuj się z adwokatem Michałem Stawińskim za pomocą formularza korzystając z przycisku obok lub telefonicznie dzwoniąc pod numer telefonu: +48 796 230 136.